META HTTP-EQUIV="Refresh" CONTENT="1;URL=vnis.kiev.ua.htm"
Головна сторінка Продукція Контакти Прайс-лист
Меню сайту
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема листа:
Текст повідомлення *:

Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС) – оригінатор більше ніж 30 сортів і гібридів таких сільськогосподарських культур

як цукровий буряк, кукурудза, соняшник, пшениця, ярий та озимий ріпак, соя, які занесені до Реєстру сортів рослин України.

За порівняно короткий термін роботи інституту,завдяки високому науковому рівню селекційної роботи (більше 50 патентів по технології селекційного та насінницького процесу), було створено сорти та гібриди, що не поступаються зарубіжним, однак мають перевагу за адаптивним потенціалом та високою екологічною пластичністю. Всі ланки селекційно-насінницької роботи – від створення сортів до виощування гібридного насіння – знаходяться під безперервним і пильним контролем з боку спеціалістів нашого інституту. Це дозволяє забезпечити високі посівні та сортові якості насіння й утримувати ціну на насіння на доступному рівні.

ВНІС – піонер у розширенні посівів соняшнику на північ і захід України, проводить селекцію соняшника в

рамках Державного замовлення на створення ранньостиглих, скоростиглих та ультраскоростиглих

гібридів. Використання селекційної схеми створення ліній із високопродуктивних вітчизняних і зарубіжних гібридів дає можливість концентрувати в одній формі високу продуктивність та короткий вегетаційний період. Створені гібриди дозволяють розширити посіви соняшника північніше межі Степу та Лісостепу України.

В 2010 році українському виробнику ми пропонуємо насіння таких гібридів соняшнику:

Український F1 – ранньостиглий гібрид соняшнику. В складних умовах 2007 року Український F1 показав хороші результати в Харківській області: у Ново-Водолагському районі, ФГ «Сабельник» отримано 38ц/га, у Сахновщанському районі, СПК «Україна» – 28ц/га, в 2009 році – в смт. Сахновщина, ООО «Терра_Днепр»– 33 ц/га, в Сахновщанському районі, СПК «Україна» (с.Огіївка) – 26 ц/га. Хороший урожай – 32 ц/га – отримано в одному з кращих господарств Полтавської області – СВК«Перемога». І навіть в умовах сильної посухи в південних областях України отримані врожаї, які свідчать про високий адаптивний потенціал цього гібриду. В Одеській, Херсонській,Миколаївській, Кіровоградській областях отримані урожаї на рівні 20_22 ц/га. В 2008– 2009 роках гібрид показав урожайність у південних регіонах України: Одеська область, Кодимський район, СТОВ «Мічуріна»– 34ц/га, Запорізька область, Михайлівський район, ТОВ«Зоряна» – 28 ц/га у 2008 році та 26 ц/га у 2009році, у СТОВ«Нива» Донецької області Мар'їнського району нині врожайність становила 32 ц/га.

Українське сонечко – ультраскоростиглий гібрид. У конкурсному випробуванні інституту врожайність насіння гібриду складала 30,2 ц/га і перевищувала стандарт на 10%. За роки Державного сортовипробування гібрид показав середню врожайність 23,3 ц/га, що вище не тільки стандартів,

а й всіх гібридів скоростиглої групи, що випробовувались.Потенціальна врожайність гібриду – 41,5 ц/га. У 2009 році на Харківщині у пмт. Сахновщина (ООО Терра_Дніпр) гібрид дав 30 ц/га, а в Сахновщанському районі в с. Огіївка– 25 ц/га, в Донецькій області (Мар'ївский р_н, с. Анновка)– 30ц/га, на Запоріжжі (Ми-

хайлівский р_н, с. Високе),СФГ «Зоряна» – 25ц/г.

Також пропонуємо насіння нових високоврожайних скоростиглих гібридів Заграва і Сонячний настрій.

Адаптивний потенціал, висока врожайність та доступна ціна насіння роблять гібриди соняшника Всеукраїнського наукового інституту селекції потужними конкурентами на насіннєвому ринку України.

Шановні аграрії! Запрошуємо Вас до співпраці з нашим інститутом.

Портал АгроСектор АгроПоиск - аграрная поисковая система
ERA.COM.UA
интернет портал