META HTTP-EQUIV="Refresh" CONTENT="1;URL=vnis.kiev.ua.htm"
Головна сторінка Продукція Контакти Прайс-лист
Меню сайту
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема листа:
Текст повідомлення *:АДРА


Виведений ТОВ "Всеукраїнський науковий інститут селекції" (Україна).
Сорт кормового типу, багаторостковий, тетраплоїдний. Коренеплід, циліндричної форми, добре виповнений,з невеликою ї неглибокою кореневою борозенкою. Занурення в грунт на 30% та рівномірність розміщення коренеплодів в грунті дає можливість збирати коренеплоди, як вручну, так і механізованим способом. При збиранні грунт до коренеплодів майже не прилипає. Позитивно відзивається на добрива та хорошу агротехніку. 
Потенційна продуктивність гібрида понад 1300ц/га. Вміст сухої речовини 12%. Урожай сухої речовини 160 ц/га.
Гібрид стійкий до переноспорозу та відносно стійкий до церкоспорозу. Слабко пошкоджується кореневими гнилями, борошнистою росою, жовтяницею. Рекомендований для вирощування в зонах Лісостепу.КИЇВСЬКИЙ

Виведений Інститутом землеробства УААН. ВНІС мае ліцензійну угоду № 172-05 від 26.08.2005.
  Сорт кормового типу, багаторостковий, тетраплоїдний. Коренеплоїд циліндрично-овальної форми,оранжевого забарвлення,добре виповнений з невеликою і неглибокою кореневою борозенкою. Занурений в грунт занурений в грунт на 50%.Позитивно відзивается на добрива та хорошу агронехніку. Придатний до збирання механізованим способом.Відрізняется високою лежкістю.
Потенційна продуктивність гібрида понад 980 ц/га. Вміст сухої речовини 15%. Урожай сухої речовини 155-160 ц/га.
Сорт відносно стійкий до хвороб. Слабо пошкоджуется кореневими гнилями, борошнистою росою,жовтяницею, церкоспорозом. Рекомендований для вирощування в зонах Лісостепу та Полісся.
Портал АгроСектор АгроПоиск - аграрная поисковая система
ERA.COM.UA
интернет портал