META HTTP-EQUIV="Refresh" CONTENT="1;URL=vnis.kiev.ua.htm"
Головна сторінка Продукція Контакти Прайс-лист
Меню сайту
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема листа:
Текст повідомлення *:

Тритикале озиме

АЛКІД

Заявник — ТОВ „Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС)".
Виведений шляхом добору з гібридної популяції створеної складними схрещуваннями. Тип розвитку — озимий. Рослини середньої висоти, форма куща — напівпрямостояча. Прапорцевий листок: мало рослин з похилим прапорцевим листком, антоціанове забарвлення вушок відсутнє або дуже слабке, сизий 
восковий наліт на піхві дуже сильний, листкова пластинка вузька, середньої довжини. Остюки: наявні, антоціанове забарвлення слабке, довжина відносно колоса — середня. Соломина порожниста, з помірно опушеним верхнім міжвузлям. Колос: сіро-димчастий, нещільний, довгий, середньої ширини, пірамідальної форми, напівпониклий. Вісь колоса — гнучка. Нижня колоскова луска — кільовий зубець короткий, другий зубець середнього розміру. Колосок має середню кількість плідних квіток.
Зернівка жовто-білого кольору, крупна, видовжена, зморшкувата.
Висота рослин 104-113 см. Зимостійкість сорту в умовах проморожування середня — вище середня, в польових умовах за роки випробування зимостійкість становила 8,6-9,0 бала. Стійкість до вилягання 7,5-8,2 бала. Стійкість до осипання 8,8-9,0 бала. Стійкість до посухи 8,8 бала.
За роки випробування сорт слабо уражувався основними хворобами. Середня врожайність в зоні Степу — 65,5 ц/га, в зоні Лісостепу — 63,7 ц/га, в зоні Полісся — 58,3 ц/га, гарантована прибавка — 7,3-9,6 ц/га. Маса 1000 зерен — 46,0-54,0 г.
Середньостиглий, достигає за 284-300 діб. Зерно містить 13,0-13,2% білка. Рекомендований для вирощування в зонах: Степ, Лісостеп, Полісся.



Пшениця озима

АРТЕМІДА


Заявник – ТОВ «Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС)» та Інститут землеробства УААН
Сорт озимої м'якої пшениці, виведений методом індивідуального добору з внутрішньовидового гібриду Альбідум 114/Norman.
Сорт інтенсивного типу, призначений для вирощування в умовах Полісся і західних регіонах України. Напрямок використання -хлібопечення.
Переданий на державне сортовипробування в 2003 р. За даними вивчення в конкурсному сортовипробуванні перевищення по врожаю над стандартами Миронівська 61 та Поліська 90 становило 1,46-0,6 т/га. Максимальний врожай 8,4 т/га був зібраний в 2004 p., що на 0,7 т вище за Поліську 90.
По стійкості до хвороб близький до Поліської 90, а по стійкості до бурої іржі значно її переважає. Вилягання не відмічено. За належних умов вирощування здатен накопичувати до 15% білку та близько 30% сирої клейковини. Загальна хлібопекарська оцінка 4-4,2 бали. Добре зимує та слабо реагує на засуху.
Різновид еритроспермум. Колос ближчий до конусоподібного, довжиною 7-9 см. Форма куща прямостояча.
Колоскова лусочка овально-видовжена, довжиною 8-10 мм, шириною 3-5 мм. Нервація наявна. Плече вузьке до 1,0 мм сильно піднесене. Кіль чітко виражений. Остюки 5-6 см, розходяться в бік, зазубрені.
Об'ємна вага зерна 763 г/л, основа зерна гола, форма видовжена, боріздка середньої ширини та глибини, опушення чубка середнє. Маса 1000 насінин 42,2-48,4 г.
Потребує добрих попередників та високих доз мінеральних добрив. Норма висіву 5-5,5 млн. схожих насінин на 1 га. Строки посіву - друга декада вересня.

Портал АгроСектор АгроПоиск - аграрная поисковая система
ERA.COM.UA
интернет портал