META HTTP-EQUIV="Refresh" CONTENT="1;URL=vnis.kiev.ua.htm"
Головна сторінка Продукція Контакти Прайс-лист
Меню сайту
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема листа:
Текст повідомлення *:

                                 "Артеміда"

       Заявник — ТОВ „Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС)".

      Сорт озимої м'якої пшениці, виведений методом індивідуального добору з внутрішньовидового гібриду Альбідум 114/Norman

      Сорт інтенсивного типу, призначений для вирошування в умовах Полісся і західних регіонах України. Напрямок використання - хлібопечення.

      Переданий на державне сортовипробування в 2003р. За даними вивчення в конкурсному сортовипробуванні перевищення по врожаю над стандартами Миронівська 61 та Поліська 90 становило 1,46-0,6 т/га. Максимальний врожай 8,4 т/га був зібраний в 2004р., що 0.7 т вище за Поліську 90.

      По стійкості до хвороб близька до Поліської 90, а по стійкості до бурої іржі значно її переважає. Вилягання не відмічено. За належних умов вирощування здатне накопичувати до 15% білку та близько 30% сирої клейковини. Загальна хлібопекарська оцінка 4-4.2 бали. Добре зимує та слабо реагує на засуху.

      Різновид еритроспермум. Колос ближчий до конусоподібного, довжиною 7-9 см. Форма куща прямостояча.

      Колосова лусочка овально-видовжена, довжиною 8-10 мм, шириною 3-5мм. Нервація наявна. Плече вузьке до 1.0 мм сильно піднесене. Кіль чітко виражений. Остюки 5-6 см, розходяться в бік, звзубрені.

       Об'ємна вага зерна 763 г/л, основа зерна гола, форма видовжена, боріздка середньої ширини та глибини, опушення чубка середнє. Маса 1000 насінин 42.2-48.4 г.

Потребує добрих попередників та високих доз мінеральних добрив. Норма висіву 5-5.5 млн. схожих насінин на 1 га. Строки посіву - друга декада вересня
Портал АгроСектор АгроПоиск - аграрная поисковая система
ERA.COM.UA
интернет портал